ongeacht het graf van de ridder ligt er nog een graf, vermoedelijk dat van de vrouw van de ridder en hun twee kinderen. Geschiedenis architect philip pauwels is bezield : “ dit is een ergst belangrijke ontdekking. Het zal ons veel aanleren over de geschiedenis van stene en oostende in de middeleeuwen. Tot nu toe was daar maar weinig over bekend. ” na de ontdekking bezitten het gemeentebestuur van oostende en de kerkfabriek overlegd. Er werd aan gedacht om de zerk van de ridder te verkassen naar een museum of te bijgieten aan de heemkundige kring. Maar de grafzerk blijft bewaard in de kerkvloer, onder glas en met speciale belichting. Wandelaars patrick delmouzée van de sint-annakerk is blij : “ we zijn fier op onze kerk. En dit verhoogt de waarde ervan. We bezitten nu al veel wandelaars die de kerk bezoeken. En de zerk van de ridder zal nog meer bezoekers – zowel toeristen als stenenaars – lokken. Die aanleren op die wijze onze kerk en het hele dorp stene kennen. ”